Dodání zdarma od 800,00 Kč

Ochrana displeje mobilního telefonu

( počet produktů: 5 )

Obrazovka smartphonu je jeho nejdůležitější a nejzranitelnější součástí. Nedovolte, aby se displej poškrábal nebo v horším případě rozbil. Chraňte jej tvrzeným sklem nebo ochrannou fólií.
Nabízíme také skla na fotoaparáty, která chrání objektivy před náhodným poškozením a zajišťují vysokou kvalitu fotografií.
Prohlédněte si naši nabídku a poskytněte svému telefonu Realme 12 tu nejlepší ochranu!

Pouze zobrazit Pouze zobrazit
BarvaBarva
Typ výrobkuTyp výrobku

FAQ - Často kladené otázky

#1 Může se tvrzené sklo pro Realme 12 rozbít?

Ano, tvrzená skla nejsou nezničitelná. Chrání displej před poškozením při pádu, ale sama se mohou poškodit. V takové situaci by měl displej zůstat nepoškozený.

#2 Má tvrzené sklo vliv na výkon displeje telefonu Realme 12?

Odpověď na tuto otázku není jednoznačná, protože na trhu existuje mnoho výrobců tvrzených skel. V první řadě stojí za zmínku, že displeje telefonů mají různou citlivost na dotyk, což může způsobit, že displej bude reagovat o něco hůře. Druhou věcí, kterou je třeba zmínit, je rozdílná kvalita oleofobní vrstvy, která mimo jiné zajišťuje, že tvrzené sklo dobře klouže.
Co dělat, pokud sklo ovlivnilo používání dotykového displeje Realme 12?
- V první řadě nepropadejte panice a sklo hned neodtrhávejte ;) V případě, že je sklo poškozené, je třeba ho ihned odstranit.
- V nastavení telefonu Realme 12 povolte možnost "Zvýšit citlivost dotyku".
- Pokud vám citlivost displeje stále nevyhovuje, zkontrolujte, zda bylo sklo pro Realme 12 nainstalováno rovnoměrně, protože to může ovlivnit jeho citlivost.

#3 Vejde se sklo do pouzdra pro Realme 12?

Většina námi nabízených skel pro Realme 12 je kompatibilní se všemi zadními pouzdry pro smartphony.
U skel s černými rámečky, které pokrývají celou plochu displeje, však doporučujeme před zakoupením pouzdra zkontrolovat rozměry skla a porovnat je s maximálními rozměry skla, které se vejde do vámi zvoleného pouzdra. Informace o maximálních rozměrech skla kompatibilního s daným pouzdrem naleznete v popisu produktu v našem obchodě All4Mobi.cz

IdoSell Trusted Reviews
4.67 / 5.00 520 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Rychle, děkuju za slevy.
2024-07-09
Vše v pořádku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel