Dodání zdarma od 800,00 Kč

Pouzdra na mobilní telefony

( počet produktů: 103 )

Při tvorbě modelu Realme 12 Pro / 12 Pro Plus zůstala společnost Realme u jedinečného designu svého předchůdce, tentokrát však vytvořila krásnou tmavě modrou a zlatou barvu a vzhled fotoaparátu byl navržen ve spolupráci s Olivierem Savéo, který byl zodpovědný za pomoc při navrhování obálek hodinek, jako jsou Rolex a Breitling. Použití ekologické kůže na zadní straně smartphonu je bezesporu povedené. Takto originální design stojí za to chránit pouzdrem pro Realme 12 Pro / 12 Pro+. Chcete-li dobře ochránit nejen krásný design, ale také displej a fotoaparát, doporučujeme prohlédnout si naši nabídku příslušenství pro Realme 12 Pro / Pro Plus na All4Mobi.cz

Pouze zobrazit Pouze zobrazit
BarvaBarva
+ Rozbalit- Skrýt
ZnačkaZnačka
Typ případuTyp případu
MateriálMateriál
+ Rozbalit- Skrýt

V naší nabídce najdete mnoho různých typů pouzder pro Realme 12 Pro / 12 Pro+. Které z nich byste si tedy měli vybrat, aby splňovalo vaše požadavky? Výběr dobrého pouzdra může být těžký, ale po přečtení tohoto článku se určitě budete moci rozhodnout.

Pokud chcete svůj smartphone chránit, ale nechcete skrývat jeho úžasný vzhled, doporučujeme průhledná pouzdra pro Realme 12 Pro / 12 Pro+. Jsou vyrobena z kvalitního silikonu a v naší nabídce je najdete v základních tenkých variantách i ve variantách více chránících telefon při pádu díky technologii zesílených rohů. Mají také zvýšené okraje kolem fotoaparátu a displeje, takže například v kanceláři nebo doma, když telefon položíte na rovný stůl, se čočky nedotýkají země, a proto se nepoškrábou.

Těm, kteří chtějí svůj smartphone chránit, ale zároveň mu dodat obchodnější vzhled, doporučujeme peněženková pouzdra s klopou pro Realme 12 Pro / Pro+. Tato pouzdra mají prostory pro karty nebo jiné drobné doklady a jejich konstrukce umožňuje umístit smartphone do vodorovné polohy, aby se mohl pohodlně účastnit videokonferencí nebo sledovat videa na Netflixu, YouTube či jiné službě.

Pancéřová pouzdra pro Realme 12 Pro / 12 Pro+ jsou jedny z nejlépe chránících pouzder, které najdete v naší nabídce. Jsou vyrobena pro ty, kteří pracují v podmínkách, kde je větší pravděpodobnost pádu smartphonu z velké výšky. Jsou také dobrou volbou pro ty, kteří půjčují telefon svým dětem nebo se jednoduše bojí jeho poškození. S těmito kryty se toho již nemusíte obávat, ale pokud pouzdro nemá zabudovaný ochranný rámeček displeje, doporučujeme zakoupit sklo z naší nabídky, které si můžete prohlédnout ZDE 

Pro ty, kteří chtějí nahrávat videa pod vodou, používat telefon v bazénu nebo v moři, doporučujeme naše vodotěsná pouzdra pro Realme 12 Pro / Pro Plus. Mají certifikaci IP68, takže si můžete být jisti, že se telefonu nic nestane a pořízené záznamy a fotografie budou úžasnou památkou.

Pokud chcete chránit displej a zadní stranu telefonu, ale nechcete skrývat jeho design, doporučujeme magnetické skleněné pouzdro pro Realme 12 Pro / 12 Pro+. Je vyrobeno z tvrzeného skla na zadní straně i na straně obrazovky a rámečky jsou z hliníku v různých barvách. Jedná se o jedno z našich nejprodávanějších pouzder pro předchozí model Realme.

FAQ - Často kladené otázky

#1 Jaké dětské pouzdro pro Realme 12 Pro / 12 Pro+ bych si měl/a vybrat?

Nejlepší volbou by zde bylo pancéřované pouzdro. Při pádech v takovém pouzdře bude váš telefon Realme 12 Pro / Pro Plus v bezpečí a dobře chráněn. Nezapomeňte si k němu však dokoupit ochranné sklo na displej Realme 12 Pro / 12 Pro+.

#2 Bude tvrzené sklo pasovat k mému pouzdru Realme 12 Pro / Pro Plus?

Většina našich skel pro Realme 12 Pro / 12 Pro+ je navržena tak, aby fungovala se všemi zadními kryty. Pokud se však rozhodnete zakoupit sklo s černými rámečky, doporučujeme zkontrolovat rozměry pevného skla pro Realme 12 Pro / Pro Plus a porovnat je s maximálními rozměry skla, které se hodí pro vámi vybrané pouzdro - u každého pouzdra v naší nabídce je tato hodnota uvedena.

#3 Musím si koupit pouzdro pro Realme 12 Pro / 12 Pro Plus 5G?

Při nákupu pouzdra pro Realme 12 Pro / Pro Plus vás možná napadne, zda ho vůbec potřebujete, když je zadní strana vyrobena z kůže, a nikoli ze skla. Použití ekologické kůže sice eliminuje problém s roztříštěním zad, ale jako každý materiál se časem opotřebuje. Chcete-li zachovat jedinečný vzhled zařízení Realme 12 Pro / 12 Pro+ 5G a zajistit, že bude v bezpečí při pádu, doporučujeme zakoupit kryty z naší nabídky na All4Mobi.cz Nebudete se muset stresovat náhodným poškozením a telefon vám vydrží déle.

#4 Jsou pouzdra pro Realme 12 Pro / Pro+ originální?

Společnost Realme pouzdro pro tento telefon nevyrobila, ale všechna naše pouzdra jsou vysoce kvalitní a od ověřených výrobců. U nás nenajdete žádné padělky.

#5 Je Realme 12 Pro vodotěsný?

Telefon Realme 12 Pro má certifikaci IP65, což znamená, že jej můžete používat v dešti bez obav z poškození. Je třeba zdůraznit, že Realme 12 Pro/12 Pro+ 5G lze náhodně ponořit do vody až na 30 minut, ale výrobci smartphonů bohužel neposkytují záruční uznání, pokud se smartphone při kontaktu s vodou poškodí. Proto pro použití pod vodou doporučujeme vodotěsné pouzdro určené pro potápění.

IdoSell Trusted Reviews
4.67 / 5.00 520 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Objednávka rychle vyřízena, dobrá komunikace s obchodem, zboží dorazilo, pohodový nákup.
2024-07-16
Rychle, děkuju za slevy.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel