Dodání zdarma od 800,00 Kč

Ochrana displeje mobilního telefonu

( počet produktů: 4 )

Koupili jste si nebo plánujete koupit smartphone Realme 12 Pro / 12 Pro+ Plus a sháníte sklo nebo fólii na displej? Pak jste na správném místě. Displej smartphonu je nejdůležitější a zároveň jednou z nejchoulostivějších částí telefonu. Nedovolte, aby se váš displej poškrábal nebo v horším případě rozbil. Máme také sklo na fotoaparát, abyste mohli pořizovat snímky v plné kvalitě bez obav z nechtěného poškození objektivů. Podívejte se na naši nabídku a poskytněte svému telefonu Realme 12 Pro / 12 Pro+ potřebnou ochranu.

BarvaBarva
Typ výrobkuTyp výrobku

FAQ - Často kladené otázky

#1 Může se tvrzené sklo pro Realme 12 Pro / 12 Pro+ rozbít?

Ano. Tvrzené sklo není nezničitelné, ale chrání displej před poškozením při pádu. Sklo se tedy může poškodit, ale displej by měl zůstat nepoškozený.

#2 Jaké tvrzené sklo pro Realme 12 Pro / 12 Pro+ Plus?

Pokud chcete ochránit displej před poškozením, bude nejlépe fungovat tvrzené sklo s tvrdostí 9H. Pokud však potřebujete displej Realme 12 Pro / 12 Pro+ ochránit před poškrábáním, aniž byste příliš zvětšili jeho tloušťku, doporučujeme vám zakoupit hydrogelovou fólii, která na něm navíc absorbuje menší škrábance. Všechny tyto produkty a mnoho dalších můžete získat v našem internetovém obchodě All4Mobi.cz

#3 Vejde se sklo do pouzdra Realme 12 Pro / Pro+ Plus?

Většina našich skel pro Realme 12 Pro / 12 Pro+ byla navržena tak, aby byla kompatibilní se všemi zadními pouzdry pro smartphony. Pokud se však rozhodnete zakoupit sklo s černými rámečky pro celou plochu displeje vašeho telefonu Realme 12 Pro / Pro+ Plus, doporučujeme zkontrolovat rozměry skla, abyste je mohli porovnat s maximálními rozměry skla, které se vejde do vámi zvoleného pouzdra. Tyto informace jsou uvedeny u každého pouzdra Realme 12 Pro / 12 Pro+ z řady All4Mobi.

IdoSell Trusted Reviews
4.63 / 5.00 373 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-04-19
Zpracování objednávky bylo vcelku rychlé. Nepochopila jsem jen, proč mám ještě potvrzovat svou zaplacenou objednávku. Následná komunikace s obchodem k dovysvětlení proběhlo ke spokojenosti.
2024-03-28
spokojenost, dodání v termínu, zboží odpovídalo obrázku, cena skvělá
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel