Dodání zdarma od 800,00 Kč

O All4mobi

Společnost All4mobi má 18 let zkušeností s prodejem příslušenství. Vytvořili jsme největší obchod s příslušenstvím pro telefony v Polsku XGSM.pl a nyní působíme i v několika dalších zemích. Naše obchody působí v následujících zemích:
- V České republice all4mobi.cz,
- Slovensko all4mobi.sk,
- Rumunsko all4mobi.ro,
- Maďarsko all4mobi.hu,
- Bulharsko all4mobi.bg,
- Řecko all4mobi.gr.

Brzy budeme otevírat další obchody v dalších zemích s cílem být brzy přítomni v celé Evropě. Neustále se rozšiřujeme a chceme, aby si u nás každý našel to správné příslušenství pro svůj smartphone, tablet nebo chytré hodinky all4mobi. Naší výhodou je široká nabídka jedinečných značek, okamžité dodání a bezproblémové vrácení zboží. Pokud nechcete platit za doručení, je možné doručení zdarma již od 800 Kč. Díky rozmanitým možnostem doručení a bezpečným způsobům platby si nakupování u all4mobi zamilujete.

O společnosti All4mobi


Příslušenství prodáváme od roku 2005. Nejprve jsme prodávali příslušenství pro kapesní počítače a po uvedení iPhonu a Galaxy Omnia na trh jsme se s příchodem éry chytrých telefonů zaměřili na vytvoření nejlepšího sortimentu příslušenství pro telefony v Evropě. S příchodem iPadu, dalších tabletů a chytrých hodinek jsme začali vytvářet stejně široký sortiment pro tato zařízení a nyní můžeme směle říci, že All4mobi je nejkompletnějším sortimentem příslušenství. Najdete zde špičkové značky, originální produkty i jedinečné zboží, které dokonale ochrání a zkrášlí váš smartphone.


Jsme výhradním evropským distributorem značek jako Dexnor, Suritch nebo ERBORD.


V současné době máme internetové obchody v Polsku, Řecku, České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku. Nabízíme rychlou dopravu s dodáním do 24 hodin až 72 hodin.


Tým All4mobi je rozdělen do několika oddělení. Seznamte se krátce s každým z nich:


Oddělení nákupu


To oni zajišťují průběžné dodávky od našich partnerů a distributorů, aby bylo zboží neustále k dispozici k prodeji. Jakmile něco není skladem, rychle reagují a zajišťují, aby většina zboží na webu byla připravena k rychlé expedici. Nebojí se ani dodávek 2 tun ve 150 zásilkách, protože vědí, že na ně každý měsíc spoléhají desítky tisíc zákazníků.


Fotoateliér


Naši fotografové ukazují na reálných fotografiích, jak nabízené zboží vypadá. Snaží se ukázat zboží tak, jak je, aby každý z našich zákazníků věděl, co kupuje, a byl se svým nákupem spokojen. Kromě toho mají na starosti videa na youtube a příspěvky na Instagramu.


Sklad


Těžká fyzická práce, ale musí být odvedena tak, aby každé zboží našlo své místo v regálech a bylo rychle k nalezení, aby zákazníci byli rychle expedováni. Dbají na to, aby skladové zásoby byly uklizené a v pořádku, aby nedocházelo k chybám nebo poškození výrobků.


Zasílání zboží


Největší tým lidí, kteří každý měsíc zabalí více než 50000 objednávek. Pracují od rána do večera a dělí se na směny, aby zajistili, že všechny zásilky budou odeslány v deklarovaném termínu a že se k našim zákazníkům dostanou v pořádku.


Zákaznický servis


To jsou lidé, se kterými jste jako naši zákazníci v kontaktu prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Jsou přátelští a vždy připraveni pomoci a vyřešit váš problém. Můžete se na ně spolehnout v každé situaci. Už toho hodně viděli a slyšeli, takže je žádná neobvyklá situace nepřekvapí.


Produktoví manažeři


Vždy plní nápadů a hledají nové produkty. Hledají novinky a pečlivě rozšiřují sortiment o výrobky, které naši zákazníci chtějí. Díky jejich inovativnímu myšlení a odvaze zavádět produkty, které ostatní v nabídce nemají, jsme lídry v našem oboru a naše nabídka je kompletní a jedinečná.


Oddělení vrácení zboží a reklamací


Pracují rychle a bezchybně, aby v případě vrácení zboží nebo reklamace dostali zákazníci své peníze co nejdříve zpět. Vrácení zboží zpracovávají včas, protože si váží času a peněz našich zákazníků.


Speciální operace


Malé, ale prosperující oddělení, které neustále vylepšuje náš systém a usnadňuje život ostatním oddělením. Pro práci v tomto oddělení jsou vyžadovány IT a kouzelnické dovednosti.

IdoSell Trusted Reviews
4.63 / 5.00 366 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-04-04
Rychlost
2024-03-29
vše OK
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel