Dodání zdarma od 800,00 Kč

VYPLATÍ SE KOUPIT SKLO PRO OCHRANU SOUKROMÍ PRO SAMSUNG GALAXY S24 ULTRA?

2024-02-19

Poprvé jsem si všiml ochranného skla na iPhonu 3GS na školní chodbě s kamarádem. Je to už dávno, ale už tehdy bylo soukromí displeje telefonu pro některé fanoušky technologií důležité. Tehdy to byla drahá kuriozita, dnes je dostupná každému a někteří si používání telefonu bez skla pro ochranu soukromí nedokážou představit.

Skla pro ochranu soukromí u telefonu S24 Ultra si cení lidé, pro které je důležité soukromí, aby zvědaví sousedé v autobuse nic neviděli na telefonu, protože s nasazeným sklem není obrazovka vidět z boku. Sklo znatelně ztmaví displej, ale přesto ne úplně, ale ztmaví obrazovku natolik, že někdo z boku není schopen přečíst informace na telefonu.

Antispywarové sklo pro S24 Ultra má však i některé nevýhody. Bohužel nefunguje rozpoznávání otisků prstů a rozpoznávání obličeje je možné, pokud má sklo výřez pro přední kameru. Takovým sklem je privatizační sklo pro S24 Ultra od společnosti ERBORD. Sklo má malý otvor pro přední fotoaparát, což znamená, že (selfie) fotografie nebudou vycházet ztmavené.
Pokud hledáte kryt, který privatizuje, pak se musíte smířit s problémem se snímáním otisků prstů. Z tohoto důvodu doporučujeme u skla s ochranou proti špionáži vypnout možnost odemykání obrazovky otiskem prstu nebo používat alternativní metody, jako je heslo nebo vzor.

Úhel viditelnosti u antišpionážního skla se liší a "privatizace" funguje nejsilněji na maximálně ztmavené obrazovce.

 

Obecně platí, že po aplikaci antispy glass na S24 Ultra z určitého úhlu není na obrazovce nic vidět, což je někdy nepříjemné, když se chcete jen rychle podívat na čas a na obrazovce nic nevidíte (ale to je práce antispy glass :). Když se člověk dívá z boku, má pocit, že se člověk, který telefon používá, dívá na vypnutý displej. A o to právě jde.

 

Souhrnné informace o antispy skle pro S24 Ultra:

Pro:
+ soukromí

+ zabezpečení dat

+ ztmavení obrazovky (pro ty, kteří nemají rádi světlé obrazovky)

+ bezchybná citlivost obrazovky
Mínusy

- problém se čtením otisků prstů

- Ztmavení obrazovky (pro ty, kteří mají rádi světlejší obrazovku)

- nutnost odemykat alternativními metodami

 

Privatizační sklo lze jen těžko srovnávat s běžným průhledným sklem na obrazovku, protože se jedná o výrobky s naprosto odlišnými vlastnostmi, takže volba, zda si koupit antispywarové nebo běžné sklo, je na každém z vás individuálně. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv sklo pro Galaxy S24 Ultra, všechna najdete na All4mobi.cz.

Doporučené stránky

IdoSell Trusted Reviews
4.67 / 5.00 520 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Rychle, děkuju za slevy.
2024-07-10
Špičková úroveň, doporučuji všem
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel